קורס פייתון אונליין

פייתון היא אחת השפות הפופולריות ביותר לניתוח נתונים. יש לה תחביר פשוט יחסית והיא חזקה מספיק כדי לשמש ביישומים התובעניים ביותר. Python הפכה לאחת משפות התכנות המבוקשות ביותר. קל ללמוד וזו השפה הצומחת הכי מהר בעולם. הביקוש למפתחים שיכולים לקודד ב-Python הוא גבוה ויש הרבה הזדמנויות למתכנתי Python בימינו. קורס פייתון אונליין זמין ברמות קושי שונות כגון: קורס פייתון בסיסי, קורס פייתון לילדים, קורס פייתון לאנליסטים וכן, גם קורס פייתון מתקדם יותר. כיום, ישנה מודעות רבה לכך שהזמן שלכם הוא מצרך יקר ולכן פותח קורס פייתון אונליין שמאפשר לכם ללמוד מהבית מבלי להגיע לכיתה.

קורס פייתון בסיסי

לא כל מי שרוצה להיכנס לקידוד יודע היכן להתחיל או באיזו שיטה להשתמש. "איזו שפה אני צריך ללמוד?" היא שאלה נפוצה בקרב מתחילים. ולכן, מטרת קורס פייתון בסיסי היא ללמד כיצד לכתוב קוד Python, לתאר אותו באמצעות כתב יד ולהפעיל אותו בתוך סביבת Python. קורס פייתון אונליין בסיסי מכסה את כל המושגים הדרושים על מנת להתחיל לכתוב תוכניות ב-Python, כולל משתנים, לולאות, מילונים, פונקציות ועוד. בקורס זה נלמד איך לכתוב את התוכנית הראשונה ונציג כמה מהטעויות שמתחילים עושים לעתים קרובות. משם, נעבור לנושאים מורכבים יותר כמו מבני נתונים כדי שתוכלו להבין כיצד נתונים עובדים במחשבים.

קורס פייתון לאנליסטים

קורס פייתון לאנליסטים מתחיל ביסודות ומצטבר בהדרגה לנושאים מתקדמים יותר. קורס פייתון אונליין לאנליסטים מלמד את המושגים הבאים: מבוא לתכנות Python (בסיסי Python), מבני נתונים עם Python (רשימה, סטים), פונקציות עם Python (def Statements), תכנות מונחה עצמים עם Python (שיעורים בקוד), תוכניות GUI עם Pygame ב- פייתון 3. אלו הם רק חלק מהיתרונות של לימוד קורס זה. בנוסף, תלמדו על העקרונות של תכנות מונחה עצמים ותבינו כיצד להשתמש בהם בעת כתיבת קוד משלכם; תלמדו כיצד לעבוד עם מבני נתונים כמו רשימות, מחרוזות ומילונים, וגם תהיה לכם הזדמנות לחקור מקרים שונים בשפות שונות.

קורס פייתון בעברית

קל ללמוד קורס פייתון בעברית מכיוון שיש לו תחביר נקי ואין לו כללים או חריגים רבים למשימות נפוצות. במהירות לומדים לכתוב תוכניות באמצעות קורס פייתון בעברית מבלי שתצטרכו לדאוג לגבי שגיאות דקדוק או תחביר מבלבלות. תכנות ב-Python הוא לא רק קל עם זאת, זה גם יכול להיות כיף! אם תרצו ללמוד כיצד לקודד

קורס פייתון לילדים

אם ילדכם מתעניינים בשפות תכנות קורס פייתון לילדים עשוי להיות מושלם עבורם! קורס זה מבוסס פרויקט ילמד אותם הכל, החל מיסודות תכנות ועד לנושאים מתקדמים יותר כמו ניתוח נתונים ופיתוח אתרים.

התחברות תלמידים

צור קשר

השארת פרטים עבור קורס

קורס פייתון אונליין