קורס לינוקס אונליין

קורס לינוקס אונליין הוא סוג של הדרכה מקוונת מבוססת וידאו המלמדת את היסודות של לינוקס. קורס זה מיועד למתחילים מכיוון שבשיעורים מלמדים כיצד להשתמש במסוף, להתקין אפליקציות ומושגים בסיסיים אחרים. אולם, קורס לינוקס אונליין מיועד גם למתקדמים מכיוון שהוא מלמד על מיומנויות מתקדמות יותר כמו שימוש במכונות וירטואליות ופקודות מסוף. קורס לינוקס אונליין מספק את הכישורים הדרושים כדי לנווט בהצלחה בסביבת לינוקס וכדי שתוכלו לעבוד איתו ביעילות. אם המטרה שלכם היא להפוך למנהלי מערכת מוכשרים או לשלוט יותר על המחשב שבו אתם משתמשים מדי יום, קורס לינוקס אונליין יעזור לכם לכבוש יעד זה.

קורס לינוקס למתחילים

קורס לינוקס למתחילים נועד ללמד את היסודות של לינוקס. אם אתם בתחילת דרככם, קורס לינוקס למתחילים ילמד אתכם את היסודות של לינוקס. אולם, גם אם אתם כבר משתמשים בלינוקס או רוצים יותר עומק, קורס זה עדיין יהיה מועיל ויעזור לכם להשלים כמה פערים. המטרה העיקרית של קורס זה היא ללמד היסודות של ניהול לינוקס באופן שלב אחר שלב עם הוראות מעשיות.

קורס לינוקס בסיסי

קורס לינוקס בסיסי יציג בפניכם את העקרונות הבסיסיים של לינוקס, כך שתוכלו להרגיש בנוח לעבוד עם שורת הפקודה. תלמדו כיצד לנווט במערכת הקבצים של לינוקס, לנהל קבצים וספריות באופן ידני משורת הפקודה, להתקין חבילות תוכנה חדשות ממאגרי תוכנה שונים באמצעות כלי ניהול חבילות APT כגון apt-get או yum. קורס לינוקס בסיסי מלמד גם כיצד להתאים אישית את סביבת המעטפת לצרכים שלכם באמצעות סקריפטים של מעטפת וכלים אחרים כמו vim/nano לעריכת טקסט. בסיום קורס זה תוכלו לעבוד על מערכת לינוקס במגוון סביבות.

קורס לינוקס למתקדמים

קורס לינוקס למתקדמים מלמד כיצד להשתמש בממשק המסוף ובשורת הפקודה, להגדיר את הגדרות המערכת בצורה מאובטחת, להתקין כמעט כל תוכנה, להשתמש ב-bash scripting כדי להפוך משימות לאוטומטיות, להגדיר הגדרות רשת ואבטחה עבור המערכת, ליצור משתמשים וקבוצות במערכת, להרכיב דיסקים והתקנים במערכת, לנהל תהליכים עם משימות cron או טיימרים מערכתיים. נלמד גם כיצד להתקין גרעינים מותאמים אישית עם מנהל חבילות AUR.

התחברות תלמידים

צור קשר

השארת פרטים עבור קורס

קורס לינוקס אונליין