הכשרת טכנאי CCNA

הכשרת טכנאי CCNA היא ההסמכה הפופלרית ביותר של סיסקו. הכשרה זו מאשרת שלאדם יש את הכישורים להתקין, להגדיר, להפעיל ולפתור תקלות רשתות מנותבות ומתחלפות בגודל בינוני. קורס הכשרת טכנאי CCNA ילמד אותך את כל המיומנויות הללו והוא גם יעניק לך הסמכה CCNA Routing & Switching. לא משנה מהן מטרות הקריירה שלך, הכשרת טכנאי CCNA של Cisco יכולה להיות נכס רב ערך עבורך והיא דרך מצוינת להתחיל את קריירת הרשת שלך.

הסמכת CCNA

הסמכת CCNA היא הסמכת רשת ברמה בינונית. הסמכה זו יכולה להעלות את הערך שלך בשוק העבודה ולצייד אותך בכישורים שיאפשרו לך לקחת על עצמך יותר אחריות ולהיות מנהיג טוב יותר בארגון שלך. בנוסף, הסמכה זו גם מספקת את הכישורים ללמוד טכנולוגיות רשת מתקדמות אחרות. חשוב לציין כי הסמכה של סיסקו תמיד הייתה מועדפת בקרב מהנדסי רשת ששואפים להתקדם בארגון בו הם עובדים והיא ידועה כאחת ההסמכות המבוקשות ביותר בתעשיית ה-IT כיום, מכיוון שהיא יכולה לפתוח דלתות רבות לאנשי מקצוע צעירים השואפים לבנות את הקריירה שלהם בתחום הנטוורקינג. עם הסמכת CCNA תוכל להבין כיצד רשתות מתוכננות, מוגדרות ומנוהלות מה שייתן לך התחלה בקריירה שלך או בחיפוש אחר העבודה הבא שלך!

קורס CCNA

קורס CCNA מספק לסטודנטים סקירה כללית של יסודות הרשת הנדרשים לבחינת CCNA. הסטודנטים ילמדו כיצד ליצור רשת מקומית (LAN) ורשת רחבה (WAN), כיצד לחבר מספר רשתות יחד, ליישם פונקציות אינטרנט בסיסיות, ליישם חיבורי חיוג למיקומים מרוחקים. התלמידים ילמדו גם על מודל ה-OSI המיוצג ב-CCNA וכן, יבינו את ארכיטקטורת המשרדים המרכזיים. קורס CCNA מספק את מערכי הכישורים, הידע והמומחיות הדרושים להתקנה, תצורה, ניהול ופתרון בעיות של רשת סניפים קטנה. זה גם יספק לך הבנה כיצד רשתות פועלות וכיצד לפרש דיאגרמות רשת בסיסיות.

לימוד CCNA אונליין

עבור אנשים המעוניינים בקריירת IT עם סיסקו, ישנם קורסים המוצעים באינטרנט המספקים את הידע הדרוש כדי לעבור את בחינת ה-CCNA. קורסים אלה דורשים בסיס ידע קיים ברשתות או במדעי המחשב וגם נדרשים בתרגול תרגילי מעבדה מעשיים. לימוד CCNA אונליין יכול לעזור לך להתכונן להסמכת CCNA אך כמובן שניתן לבחור בין מגוון קורסים מקוונים שונים, הדרכה אישית או שילוב של שניהם. אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל אישור CCNA כיום היא באמצעות לימוד CCNA אונליין המוצע על ידי חברות כמו Udemy או Lynda. חברות אלו מציעות קורסי וידאו באיכות גבוהה המלמדים את כל מה שצריך לדעת על מערכות סיסקו, כולל איך היא פועלת והפרוטוקולים שלה,

אם גם אתם מעוניינים בהכשרת טכנאי CCNA, קורס הסמכה או לימוד אונליין חפשו קבוצת שביט אבטחה/

התחברות תלמידים

צור קשר

השארת פרטים עבור קורס

הכשרת טכנאי CCNA